Porteum

Organisatie Porteum

Bestuurder
Barry Lommen
b.lommen@porteum
.nl

Managementassistent
Wilma van Loo-Olsman
w.van.loo@porteum.nl

Human Resource Management
Els den Boer
e.den.boer@porteum.nl

Controller
Sybout de Lange
s.de.lange@porteum.nl

Facilitair manager
Sandra Nobel
s.nobel@porteum.nl

ICT
Aernout de Haan
a.de.haan@porteum.nl

Communicatie en marketing (woordvoerder)
Rhody Matthijs
r.matthijs@porteum.nl

Kwaliteitszorg
Gerhard Straatsma
g.straatsma@porteum.nl

Leerlingadministratie
Bob Heide
leerlingadministratie@porteum.nl

Porteum Lyceum (havo en vwo)

Rector
René Leber
r.leber@porteum.nl

Secretariaat
Pascale van Straaten
Lydie van der Graaff
secretariaathv@porteum.nl

KOMPAS
Afdelingsleider kunst & cultuur en gymnasium
Christel Ploeger
c.ploeger@porteum.nl

PEIL
Afdelingsleider economie en maatschappij onderbouw
Joke Swart
j.swart@porteum.nl

Afdelingsleider economie en maatschappij bovenbouw
Sander van den Berg
s.vanden.berg@porteum.nl

ECHO
Afdelingsleider Technasium
Vincent van Wanrooij
v.van.wanrooij@porteum.nl

Afdelingsleider natuur en onderzoeken onderbouw
Rieks de Roo
r.de.roo@porteum.nl

Afdelingsleider natuur en onderzoeken bovenbouw
Tilly Blom
t.blom@porteum.nl

Ondersteuningscoördinator
Erna Grootjen
e.grootjen@porteum.nl

Porteum College (vmbo b/k/t)

Rector
Judit Weekenborg
j.weekenborg@porteum.nl

Secretariaat
Vera Jagesar
v.jagesar@porteum.nl

RUIM
Afdelingsleider Junior College basis/kader en kader/tl
Johanan Venema
j.venema@porteum.nl

Afdelingsleider Junior College tl/havo
Annelien Coutinho Gomes
a.coutinhogomes@porteum.nl

STEVEN
Afdelingsleiders theoretische leerweg (klas 2 t/m 4)
Pieter Spronkers
p.spronkers@porteum.nl
Kees Reijneveld
k.reijneveld@porteum.nl
Marjolein Dubbeld
m.dubbeld@administratie

BOEG
Afdelingsleiders basis/kader (klas 2 t/m 4)
Caroline De Haas
c.de.haas@porteum.nl

Z&W / HBR
Anne ‘t Jong
a.t.jong@porteum.nl

D&P / E&O / PIE / BWI
Jeroen van der Ven
j.vander.ven@porteum.nl

Ondersteuningscoördinator
Anneke Baaij
a.baaij@porteum.nl

De Leerroute

In ECHO
Afdelingsleider
Michel Canninga
m.canninga@porteum.nl

Met jouw schooladvies op zak, vind jij op Porteum zéker het onderwijs dat bij je past! Zie je jezelf straks al lopen? Op onze splinternieuwe, moderne en duurzame school? 

Kom aan boord!

Porteum
Copyright © 2021

Bij het doorgaan van gebruik van deze website, accepteer je het gebruik van cookies. MEER INFORMATIE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close