Zoeken
Porteum

Organisatie Porteum

Bestuurder (ad interim)
Bas Nix
b.nix@porteum.nl

Managementassistent
Wilma van Loo-Olsman
w.van.loo@porteum.nl

Human Resource Management
Mirjam Schonk
m.schonk@porteum.nl

ICT en Informatiemanagement
Tony van Tinteren
t.van.tinteren@porteum.nl

Controller
Sybout de Lange
s.de.lange@porteum.nl

Facilitair manager
Erik van Beeren
e.van.beeren@porteum.nl

Communicatie en marketing (woordvoerder)
Rhody Matthijs
r.matthijs@porteum.nl

Kwaliteitszorg
Gerhard Straatsma
g.straatsma@porteum.nl

Leerlingadministratie
Bob Heide
leerlingadministratie@porteum.nl

Porteum Lyceum (havo en vwo)

Rector
Bas Iliohan
b.iliohan@porteum.nl

Secretariaat
secretariaathv@porteum.nl

KOMPAS
Afdelingsleider kunst & cultuur en gymnasium onderbouw
Christel Ploeger
c.ploeger@porteum.nl

Afdelingsleider maatschappij en ondernemen onderbouw
Joke Swart
j.swart@porteum.nl

PEIL
Afdelingsleider maatschappij en ondernemen bovenbouw
Sander van den Berg
s.vanden.berg@porteum.nl

Afdelingsleider natuur en onderzoeken bovenbouw
Arjan Domhof
a.domhof@porteum.nl

ECHO
Afdelingsleider Technasium
Vincent van Wanrooij
v.van.wanrooij@porteum.nl

Afdelingsleider natuur en onderzoeken onderbouw
Rieks de Roo
r.de.roo@porteum.nl

Ondersteuningscoördinator
Erna Grootjen
e.grootjen@porteum.nl

Porteum College (vmbo b/k/t)

Directeur vmbo
Edward Elenga
e.elenga@porteum.nl

Secretariaat
Vera Wigger
v.wigger@porteum.nl

RUIM

Afdelingsleider basis/kader en kader/tl onderbouw
Johanan Venema
j.venema@porteum.nl
Mattin Harmanny
m.harmanny@porteum.nl

STEVEN

Afdelingsleider theoretische leerweg onderbouw
Kees Reijneveld
k.reijneveld@porteum.nl

Afdelingsleider theoretische leerweg bovenbouw
Marjolein Dubbeld
m.dubbeld@porteum.nl


BOEG
Afdelingsleider basis/kader bovenbouw
Jeroen van der Ven
j.vander.ven@porteum.nl

Ondersteuningscoördinator
Anneke Baaij
a.baaij@porteum.nl

Projectleider ISK
Paula Ford
p.ford@porteum.nl

De Leerroute

In ECHO
Afdelingsleider De Leerroute en LWT
Michel Canninga
m.canninga@porteum.nl

Met jouw schooladvies op zak, vind jij op Porteum zéker het onderwijs dat bij je past! Zie je jezelf straks al lopen? Op onze splinternieuwe, moderne en duurzame school? 

Kom aan boord!

Porteum
Copyright © 2024

Bij het doorgaan van gebruik van deze website, accepteer je het gebruik van cookies. MEER INFORMATIE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close