Zoeken
Porteum

Organisatie Porteum

Bestuurder (ad interim)
Bas Nix
b.nix@porteum.nl

Managementassistent
Wilma van Loo-Olsman
w.van.loo@porteum.nl

Human Resource Management
Els den Boer
e.den.boer@porteum.nl

ICT en Informatiemanagement
Tony van Tinteren
t.van.tinteren@porteum.nl
Rob Tesselaar (ad interim)
r.tesselaar@porteum.nl

Controller
Sybout de Lange
s.de.lange@porteum.nl

Facilitair manager
Erik van Beeren
e.van.beeren@porteum.nl

Communicatie en marketing (woordvoerder)
Rhody Matthijs
r.matthijs@porteum.nl

Kwaliteitszorg
Gerhard Straatsma
g.straatsma@porteum.nl

Leerlingadministratie
Bob Heide
leerlingadministratie@porteum.nl

Porteum Lyceum (havo en vwo)

Rector
René Leber
r.leber@porteum.nl

Secretariaat
Pascale van Straten
secretariaathv@porteum.nl

KOMPAS
Afdelingsleider kunst & cultuur en gymnasium
Christel Ploeger
c.ploeger@porteum.nl

PEIL
Afdelingsleider maatschappij en ondernemen onderbouw
Joke Swart
j.swart@porteum.nl

Afdelingsleider maatschappij en ondernemen bovenbouw
Sander van den Berg
s.vanden.berg@porteum.nl

ECHO
Afdelingsleider Technasium
Vincent van Wanrooij
v.van.wanrooij@porteum.nl

Afdelingsleider natuur en onderzoeken onderbouw
Rieks de Roo
r.de.roo@porteum.nl

Afdelingsleider natuur en onderzoeken bovenbouw
Sandra Kerkhof
s.kerkhof@porteum.nl

Ondersteuningscoördinator
Erna Grootjen
e.grootjen@porteum.nl

Porteum College (vmbo b/k/t)

Directeur vmbo (a.i.)
Freek Polter
f.polter@porteum.nl

Secretariaat
Vera Jagesar
v.jagesar@porteum.nl

RUIM

Afdelingsleider Junior College basis/kader en kader/tl, leerjaar 2
Johanan Venema
j.venema@porteum.nl

Afdelingsleider Junior College basis/kader en kader/tl, leerjaar 1
Annemieke van der Molen
a.vander.molen@porteum.nl

STEVEN

Afdelingsleiders theoretische leerweg (klas 1tl/havo, 2 t/m 4)
Kees Reijneveld
k.reijneveld@porteum.nl

Marjolein Dubbeld
m.dubbeld@porteum.nl

Pieter Spronkers
p.spronkers@porteum.nl


BOEG
Z&W / HBR, leerjaar 3 en 4
Ilonka Vos
i.vos@porteum.nl

D&P / E&O / PIE / BWI, leerjaar 3 en 4
Jeroen van der Ven
j.vander.ven@porteum.nl

Ondersteuningscoördinator
Anneke Baaij
a.baaij@porteum.nl

Projectleider ISK
Paula Ford
p.ford@porteum.nl

De Leerroute

In ECHO
Afdelingsleider
Michel Canninga
m.canninga@porteum.nl

Met jouw schooladvies op zak, vind jij op Porteum zéker het onderwijs dat bij je past! Zie je jezelf straks al lopen? Op onze splinternieuwe, moderne en duurzame school? 

Kom aan boord!

Porteum
Copyright © 2022

Bij het doorgaan van gebruik van deze website, accepteer je het gebruik van cookies. MEER INFORMATIE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close